[BIZTPOL] Közép-/Kelet-Európa - Page 3 44068124
[BIZTPOL] Közép-/Kelet-Európa - Page 3

Biztonság politikai fórum


    [BIZTPOL] Közép-/Kelet-Európa

    Boki.
    Boki.
    -
    -

    [BIZTPOL] Közép-/Kelet-Európa - Page 3 Empty Valami forr a Balkánon, Szerbia váratlanul hazarendelte diplomatáit Macedóniából

    Témanyitás by Boki. 2017-08-22, 10:53

    smeretlen okból, de sürgősen hazahívta szkopjei nagykövetsége minden (!) alkalmazottját a szerb kormány.

    Először a macedón Telma tévé adott hírt a szerbiai diplomaták hazahívásáról, majd ezt az RTS szerbiai közszolgálati televízió kérdésére megerősítette a szerbiai külügyminisztérium is, magyarázatot azonban nem fűzött hozzá. Csak annyit közöltek a tárcánál, hogy Ivica Dacic szerb külügyminiszter a nap folyamán tájékoztatja a közvéleményt.

    A híradások szerint Dusanka Divjak-Tomic nagykövet és a diplomaták már vasárnap este megérkeztek Belgrádba.

    A macedón külügyminisztérium vasárnap kapott jegyzéket a szerb nagykövetségtől a diplomaták hazarendeléséről. Az ok a macedónok számára se világos, ezért kapcsolatba léptek a szerb külügyminisztériummal.

    A Telma televízió helyszíni tudósítása szerint a nagykövetség ablakait elsötétítették, az épület előtt nem történik semmi szokatlan, és nyoma sincs megerősített rendőrségi jelenlétnek.
    avatar
    Apollo

    [BIZTPOL] Közép-/Kelet-Európa - Page 3 Empty Re: [BIZTPOL] Közép-/Kelet-Európa

    Témanyitás by Apollo 2017-08-23, 14:37

    Románia az F-16 gépek és a patriot rendszer mellett újabb rendeléseket adott le.

    http://www.defencetalk.com/romania-to-buy-high-mobility-artillery-rocket-systems-himars-70330/

    "The Government of Romania has requested the possible sale of fifty-four (54) High Mobility Artillery Rocket Systems (HIMARS) Launchers, eighty-one (81) Guided Multiple Launch Rocket Systems (GMLRS) M31A1 Unitary, eighty-one (81) Guided Multiple Launch Rocket Systems (GMLRS) M30A1 Alternative Warhead, fifty-four (54) Army Tactical Missile Systems (ATACMS) M57 Unitary, twenty-four (24) Advanced Field Artillery Tactical Data Systems (AFATDS), fifteen (15) M1151A1 HMMWVs, Utility, Armored, and fifteen (15) M1151A1 HMMWVs, Armor Ready 2-Man.

    Also included with this request are: fifty-four (54) M1084A1P2 HIMARS Resupply Vehicles (RSVs) (5 ton, Medium Tactical Cargo Vehicle with Material Handling Equipment), fifty-four (54) M1095 MTV Cargo Trailer with RSV kit, and ten (10) M1089A1P2 FMTV Wreckers (5 Ton Medium Tactical Vehicle Wrecker with Winch), thirty (30) Low Cost Reduced Range (LCRR) practice rockets, support equipment, communications equipment, sensors, spare and repair parts, test sets, batteries, laptop computers, publications and technical data, facility design, training and training equipment, systems integration support, Quality Assurance Teams and a Technical Assistance Fielding Team, U.S. Government and contractor technical, engineering, and logistics support services, and other related elements of logistics and program support.

    The total estimated program cost is $1.25 billion.
    "
    HTKAzsolti
    HTKAzsolti

    [BIZTPOL] Közép-/Kelet-Európa - Page 3 Empty Re: [BIZTPOL] Közép-/Kelet-Európa

    Témanyitás by HTKAzsolti 2017-08-23, 17:27

    Apollo írta:Románia az F-16 gépek és a patriot rendszer mellett újabb rendeléseket adott le.

    http://www.defencetalk.com/romania-to-buy-high-mobility-artillery-rocket-systems-himars-70330/

    "The Government of Romania has requested the possible sale of fifty-four (54) High Mobility Artillery Rocket Systems (HIMARS) Launchers, eighty-one (81) Guided Multiple Launch Rocket Systems (GMLRS) M31A1 Unitary, eighty-one (81) Guided Multiple Launch Rocket Systems (GMLRS) M30A1 Alternative Warhead, fifty-four (54) Army Tactical Missile Systems (ATACMS) M57 Unitary, twenty-four (24) Advanced Field Artillery Tactical Data Systems (AFATDS), fifteen (15) M1151A1 HMMWVs, Utility, Armored, and fifteen (15) M1151A1 HMMWVs, Armor Ready 2-Man.

    Also included with this request are: fifty-four (54) M1084A1P2 HIMARS Resupply Vehicles (RSVs) (5 ton, Medium Tactical Cargo Vehicle with Material Handling Equipment), fifty-four (54) M1095 MTV Cargo Trailer with RSV kit, and ten (10) M1089A1P2 FMTV Wreckers (5 Ton Medium Tactical Vehicle Wrecker with Winch), thirty (30) Low Cost Reduced Range (LCRR) practice rockets, support equipment, communications equipment, sensors, spare and repair parts, test sets, batteries, laptop computers, publications and technical data, facility design, training and training equipment, systems integration support, Quality Assurance Teams and a Technical Assistance Fielding Team, U.S. Government and contractor technical, engineering, and logistics support services, and other related elements of logistics and program support.

    The total estimated program cost is $1.25 billion.
    "
    Na ez az, ami veszélyesebb mint a teljes román légierő. Komoly rakétatüzérségre tesznek majd szert...
    Boki.
    Boki.
    -
    -

    [BIZTPOL] Közép-/Kelet-Európa - Page 3 Empty Re: [BIZTPOL] Közép-/Kelet-Európa

    Témanyitás by Boki. 2017-08-23, 20:55

    Tűzzel-vassal a Romániához való csatlakozás ellen Dodon moldáv elnök. (nagyon helyesen)

    https://mno.hu/kulfold/tuzzel-vassal-a-romaniahoz-valo-csatlakozas-ellen-2413713?utm_source=feed&utm_medium=rss
    phaidros
    phaidros

    [BIZTPOL] Közép-/Kelet-Európa - Page 3 Empty Re: [BIZTPOL] Közép-/Kelet-Európa

    Témanyitás by phaidros 2017-08-24, 06:33

    Boki. írta:smeretlen okból, de sürgősen hazahívta szkopjei nagykövetsége minden (!) alkalmazottját a szerb kormány.

    Először a macedón Telma tévé adott hírt a szerbiai diplomaták hazahívásáról, majd ezt az RTS szerbiai közszolgálati televízió kérdésére megerősítette a szerbiai külügyminisztérium is, magyarázatot azonban nem fűzött hozzá. Csak annyit közöltek a tárcánál, hogy Ivica Dacic szerb külügyminiszter a nap folyamán tájékoztatja a közvéleményt.

    A híradások szerint Dusanka Divjak-Tomic nagykövet és a diplomaták már vasárnap este megérkeztek Belgrádba.

    A macedón külügyminisztérium vasárnap kapott jegyzéket a szerb nagykövetségtől a diplomaták hazarendeléséről. Az ok a macedónok számára se világos, ezért kapcsolatba léptek a szerb külügyminisztériummal.

    A Telma televízió helyszíni tudósítása szerint a nagykövetség ablakait elsötétítették, az épület előtt nem történik semmi szokatlan, és nyoma sincs megerősített rendőrségi jelenlétnek.

    "Oroszország legfontosabb partnere a térségben Szerbia, amelynek nagykövetségét vasárnap hazahívták Szkopjéból. Aleksandar Vucic szerb elnök hétfőn arról beszélt, a macedónok megfigyelték a szerb diplomatákat. – A szerb diplomatákat mindenféle indok nélkül követték, ráadásul megfélemlítéshez is folyamodtak. A nyomásgyakorlás részint külföldiek bevonásával zajlott – ezt már kedden írta „megbízható forrásra” hivatkozva a szerb kormányközeli Blic. Ugyan a szerb kormánytól származó információk hitelessége kérdéses – Vucic szerint hétfőtől számított tíz napon belül mindenki okosabb lesz –, elképzelhetőnek tűnik, hogy a macedónok megfigyelték a szerb követségi munkatársakat." -https://mno.hu/kulfold/macedonia-felkavarja-a-balkani-allovizet-2413714
    joker
    joker
    Tisztes
    Tisztes

    [BIZTPOL] Közép-/Kelet-Európa - Page 3 Empty Re: [BIZTPOL] Közép-/Kelet-Európa

    Témanyitás by joker 2017-08-28, 17:27

    Sziasztok!

    Kicsit aktívabb leszek legalább egy hónapig itt Smile

    Temesváron migráncsos autót fogtak, előtte meg rálőttek.
    http://www.origo.hu/itthon/20170828-fegyvert-hasznaltak-a-roman-hatarrendeszek-ket-hatarserto-es-egy-rendor-megsebesult.html
    avatar
    Montezuma
    Tiszthelyettes
    Tiszthelyettes

    [BIZTPOL] Közép-/Kelet-Európa - Page 3 Empty Re: [BIZTPOL] Közép-/Kelet-Európa

    Témanyitás by Montezuma 2017-08-29, 21:06

    Üdv Joker!

    Ennek semmi akadálya, üdv a száműzetésben! Cool

    Érdekes hírt találtam ma:
    http://www.napi.hu/nemzetkozi_gazdasag/feltamadhat_poraibol_jugoszlavia.646305.html
    "Az gazdasági kooperációról és az uniós integráció koordinálásáról fogadott el 115 pontos akciótervet hat nyugat-balkáni ország vezetője - tudósított a bne InttelliNews kelet-európai régiós hírportál. A tervek megvalósulásával nagy lépést tennének előre abba az irányba, hogy legalább gazdasági terén visszahozzák a régi Jugoszlávia kínálta integrációt."
    "A volt Jugoszlávia tagállamai közül hiányzott az időközben EU-taggá vált Szlovénia és Horvátország, azonban Albánia belépett Bosznia-Hercegovina, Koszovó, Macedónia, Montenegró és Szerbia mellé."



    Ha ma megkérdeznék a volt Jugoszláviában élt népeket, hogy mi a helyzet, döntő részük a régi Jugót sírná vissza - amíg nem bontották szét a mini-Szovjetuniót, addig volt szó szerint jólét arrafelé is.
    Ha az összes fizetett ügynököt, bérencet és soviniszta barmot kiiktatnák a politikai életből, érdekes fordulatok történnének nemcsak a Balkánon, de a volt Szovjetunió utódállamaiban is.
    Boki.
    Boki.
    -
    -

    [BIZTPOL] Közép-/Kelet-Európa - Page 3 Empty Re: [BIZTPOL] Közép-/Kelet-Európa

    Témanyitás by Boki. 2017-09-01, 08:59

    Amerika behatol a balkáni darázsfészekbe – érik Szerbia blokádja

    http://privatbankar.hu/makro/amerika-behatol-a-balkani-darazsfeszekbe-eerik-szerbia-blokadja-311362
    avatar
    Silurusglanis

    [BIZTPOL] Közép-/Kelet-Európa - Page 3 Empty Re: [BIZTPOL] Közép-/Kelet-Európa

    Témanyitás by Silurusglanis 2017-09-01, 12:16

    Montezuma írta:Üdv Joker!

    üdv a száműzetésben! Cool
    Kel már a vetés a hó alatt Wink
    joker
    joker
    Tisztes
    Tisztes

    [BIZTPOL] Közép-/Kelet-Európa - Page 3 Empty Re: [BIZTPOL] Közép-/Kelet-Európa

    Témanyitás by joker 2017-09-01, 18:39

    Üdv Joker!

    Ennek semmi akadálya, üdv a száműzetésben! Cool

    Szia Montezuma!

    Már ezért megéri idejárni, kár, hogy leléptél. Engem elküldtek átnevelőtáborba (de kitartok:), azt mondják csúnyán beszéltem, ha hüyeségeket beszéltem volna azt még talán díjaznák is. Ki érti ezt ...
    HTKAzsolti
    HTKAzsolti

    [BIZTPOL] Közép-/Kelet-Európa - Page 3 Empty Re: [BIZTPOL] Közép-/Kelet-Európa

    Témanyitás by HTKAzsolti 2017-09-03, 09:43

    joker írta:
    Üdv Joker!

    Ennek semmi akadálya, üdv a száműzetésben! Cool

    Szia Montezuma!

    Már ezért megéri idejárni, kár, hogy leléptél. Engem elküldtek átnevelőtáborba (de kitartok:), azt mondják csúnyán beszéltem, ha hüyeségeket beszéltem volna azt még talán díjaznák is. Ki érti ezt ...

    Néha néha benézek oda is, egyre felháborítóbb szerintem ami ott történik, át kell szokni ide, ez a megoldás Razz! Mac konkrétan megőrült, hiába tapsolnak páran hozzá, hogy milyen fasza gyerek és hogy rendet tart, nagyon egyoldalúan suhogtatja a pálcáját! Nem a szigorral van a baj, mert Grgly is kibaszott párszor, hanem azzal hogy részrehajlóan tolja, ami mondjuk Grgly nél soha nem volt probléma. Mac-el törököt fogott szerintem az oldal, lassan ott tart hogy akár molnibalage is lehetett volna helyette moderátor, de ez már legyen az Ő bajuk...

    Üdv itt!
    joker
    joker
    Tisztes
    Tisztes

    [BIZTPOL] Közép-/Kelet-Európa - Page 3 Empty Re: [BIZTPOL] Közép-/Kelet-Európa

    Témanyitás by joker 2017-09-03, 09:53

    Lehet ha fel akarják számolni a biztpol részt a fórumról, más ötletem nagyon nincs, hogy mi ez az ámokfutás. Valami üzenetet kaptam, de elolvasni nem tudom, mert mindenből ki vagyok tiltva, az oldalról írtam nekik, de semmi válasz, szóval megszünt egyelőre a kommunikáció.
    HTKAzsolti
    HTKAzsolti

    [BIZTPOL] Közép-/Kelet-Európa - Page 3 Empty Re: [BIZTPOL] Közép-/Kelet-Európa

    Témanyitás by HTKAzsolti 2017-09-03, 10:02

    joker írta:Lehet ha fel akarják számolni a biztpol részt a fórumról, más ötletem nagyon nincs, hogy mi ez az ámokfutás. Valami üzenetet kaptam, de elolvasni nem tudom, mert mindenből ki vagyok tiltva, az oldalról írtam nekik, de semmi válasz, szóval megszünt egyelőre a kommunikáció.

    Ismerős. Nagyjából követem mondom hogy mi történik ott, kabaré. Mac kivárt egy kicsit, aztán nekem úgy tűnik, hogy szépen lassan kibújt a szög a zsákból: az általa kigondolt türelmi idő lejárta után taktikusan mindenkit eltávolít akik korábban vitáztak vele, vagy csak szimplán nem az Ő világképét - nézeteit osztják.

    Ha kicsit csúsztatnia kell hozzá, esetleg félremagyarázni szavakat vagy elhalgatni a másik oldal(a saját szekértábor) hasonló dolgait, mert azok sosem potyognak ki mostanában, az meg neki belefér.

    Az oldal üzemeltetőinek meg a fokozódó és egyre hangosabb morgolódás mellett is ez a jó amit Mac csinál! Mondom, felőlem lelkük rajta.

    Szerencsére van hova jönni, én itt jól érzem magam!
    nyugger
    nyugger
    Tiszthelyettes
    Tiszthelyettes

    [BIZTPOL] Közép-/Kelet-Európa - Page 3 Empty Re: [BIZTPOL] Közép-/Kelet-Európa

    Témanyitás by nyugger 2017-09-03, 10:51

    HTKAzsolti írta:
    joker írta:Lehet ha fel akarják számolni a biztpol részt a fórumról, más ötletem nagyon nincs, hogy mi ez az ámokfutás. Valami üzenetet kaptam, de elolvasni nem tudom, mert mindenből ki vagyok tiltva, az oldalról írtam nekik, de semmi válasz, szóval megszünt egyelőre a kommunikáció.

    Ismerős. Nagyjából követem mondom hogy mi történik ott, kabaré. Mac kivárt egy kicsit, aztán nekem úgy tűnik, hogy szépen lassan kibújt a szög a zsákból: az általa kigondolt türelmi idő lejárta után taktikusan mindenkit eltávolít akik korábban vitáztak vele, vagy csak szimplán nem az Ő világképét - nézeteit osztják.

    Ha kicsit csúsztatnia kell hozzá, esetleg félremagyarázni szavakat vagy elhalgatni a másik oldal(a saját szekértábor) hasonló dolgait, mert azok sosem potyognak ki mostanában, az meg neki belefér.

    Az oldal üzemeltetőinek meg a fokozódó és egyre hangosabb morgolódás mellett is ez a jó amit Mac csinál! Mondom, felőlem lelkük rajta.

    Szerencsére van hova jönni, én itt jól érzem magam!
    Örülünk neki, hogy a fórummotor nehézségei ellenére sikerült egy kellemes atmoszférát itt a fórumon összehozni és mindig szívesen várunk (remélhetőleg sikerül majd azért létszámban tovább bővüljünk) Very Happy
    HTKAzsolti
    HTKAzsolti

    [BIZTPOL] Közép-/Kelet-Európa - Page 3 Empty Re: [BIZTPOL] Közép-/Kelet-Európa

    Témanyitás by HTKAzsolti 2017-09-03, 10:57

    nyugger írta:
    HTKAzsolti írta:
    joker írta:Lehet ha fel akarják számolni a biztpol részt a fórumról, más ötletem nagyon nincs, hogy mi ez az ámokfutás. Valami üzenetet kaptam, de elolvasni nem tudom, mert mindenből ki vagyok tiltva, az oldalról írtam nekik, de semmi válasz, szóval megszünt egyelőre a kommunikáció.

    Ismerős. Nagyjából követem mondom hogy mi történik ott, kabaré. Mac kivárt egy kicsit, aztán nekem úgy tűnik, hogy szépen lassan kibújt a szög a zsákból: az általa kigondolt türelmi idő lejárta után taktikusan mindenkit eltávolít akik korábban vitáztak vele, vagy csak szimplán nem az Ő világképét - nézeteit osztják.

    Ha kicsit csúsztatnia kell hozzá, esetleg félremagyarázni szavakat vagy elhalgatni a másik oldal(a saját szekértábor) hasonló dolgait, mert azok sosem potyognak ki mostanában, az meg neki belefér.

    Az oldal üzemeltetőinek meg a fokozódó és egyre hangosabb morgolódás mellett is ez a jó amit Mac csinál! Mondom, felőlem lelkük rajta.

    Szerencsére van hova jönni, én itt jól érzem magam!
    Örülünk neki, hogy a fórummotor nehézségei ellenére sikerült egy kellemes atmoszférát itt a fórumon összehozni és mindig szívesen várunk (remélhetőleg sikerül majd azért létszámban tovább bővüljünk) Very Happy

    A fórummotort az elején szokni kell, de 1 hét, és már nincs vele semmi bajom. Az atmoszféra kellemes, értelmes emberekkel lehet értekezni, jó dolog hogy vagytok Razz!
    Boki.
    Boki.
    -
    -

    [BIZTPOL] Közép-/Kelet-Európa - Page 3 Empty Re: [BIZTPOL] Közép-/Kelet-Európa

    Témanyitás by Boki. 2017-09-07, 07:17

    [BIZTPOL] Közép-/Kelet-Európa - Page 3 21369292_1431628980289250_1631894102230066168_n
    avatar
    Vendég
    Vendég

    [BIZTPOL] Közép-/Kelet-Európa - Page 3 Empty Re: [BIZTPOL] Közép-/Kelet-Európa

    Témanyitás by Vendég 2017-09-07, 10:38

    Érdekes: A 4 német ujsàg közül (amit naponta àtfutok..) 3-ban az EUròpai Biròsàg döntése Hu és SK ellen màr eltünt. Szerintem azert, mert tegnap a kommentek elsöprö többsege egyertelmüen EU ellenes/ HU-baràt volt. A 3 nagy osztràk ujsägban a kommentek szintén EU kritikusak, de még az üggyel kapcsolatos cikkek is. Ez azert erdekes, mert ezekben az "Orban- bashing" különben naponta szokàsos.
    avatar
    Montezuma
    Tiszthelyettes
    Tiszthelyettes

    [BIZTPOL] Közép-/Kelet-Európa - Page 3 Empty Re: [BIZTPOL] Közép-/Kelet-Európa

    Témanyitás by Montezuma 2017-09-19, 16:52

    Tíz amerikai harckocsiban keletkeztek károk, miközben azokat vasúti transzporttal szállították Lengyelországban – derült ki lengyel sajtóorgánumok keddi beszámolóiból.
    A Torun környékén történt incidensről beszámoló helyi lap azt írta; a Gdansk-ból vasúti úton szállított 37 amerikai harckocsiból 10-ben keletkeztek sérülések. Az ügyészség tömegközlekedés megzavarása miatt rendelt el vizsgálatot.
    A lap szerint a helyi rendőrség is megerősítette, hogy a harckocsik az amerikai hadsereghez tartoznak. A rendőrség egyúttal a logisztikában közreműködő személyeket is vizsgálta, akiket állítólag józannak találtak. Laughing
    http://www.hidfo.ru/2017/09/tiz-amerikai-harckocsi-megserult-lengyelorszagba-szallitas-kozben/
    avatar
    Montezuma
    Tiszthelyettes
    Tiszthelyettes

    [BIZTPOL] Közép-/Kelet-Európa - Page 3 Empty Re: [BIZTPOL] Közép-/Kelet-Európa

    Témanyitás by Montezuma 2017-09-19, 16:53

    joker írta:
    Üdv Joker!

    Ennek semmi akadálya, üdv a száműzetésben! Cool

    Szia Montezuma!

    Már ezért megéri idejárni, kár, hogy leléptél. Engem elküldtek átnevelőtáborba (de kitartok:), azt mondják csúnyán beszéltem, ha hüyeségeket beszéltem volna azt még talán díjaznák is. Ki érti ezt ...

    Üdv Joker!
    Bocs, csak most olvastam amit írtál, köszi.
    Hidd el, nem kár. Olvasom ami ott megy, no comment.
    joker
    joker
    Tisztes
    Tisztes

    [BIZTPOL] Közép-/Kelet-Európa - Page 3 Empty Re: [BIZTPOL] Közép-/Kelet-Európa

    Témanyitás by joker 2017-09-19, 18:01

    Montezuma írta:
    joker írta:
    Üdv Joker!

    Ennek semmi akadálya, üdv a száműzetésben! Cool

    Szia Montezuma!

    Már ezért megéri idejárni, kár, hogy leléptél. Engem elküldtek átnevelőtáborba (de kitartok:), azt mondják csúnyán beszéltem, ha hüyeségeket beszéltem volna azt még talán díjaznák is. Ki érti ezt ...

    Üdv Joker!
    Bocs, csak most olvastam amit írtál, köszi.
    Hidd el, nem kár. Olvasom ami ott megy, no comment.

    Pedig kár, régebb valami értelmes is ment a biztpol topikokban (a sakktábla volt a kedvencem), mostanra nagyon elfajultak a dolgok, a jóarcok egy része lelépett, mást bannoltak, a hülyék meg jönnek, mint a zombiapokalipszisben az élőhalottak.
    avatar
    Montezuma
    Tiszthelyettes
    Tiszthelyettes

    [BIZTPOL] Közép-/Kelet-Európa - Page 3 Empty Re: [BIZTPOL] Közép-/Kelet-Európa

    Témanyitás by Montezuma 2017-09-19, 18:20

    Joker



    A Sakktábla halott.
    Amikor indítottam, a második hozzászólásomban lefektettem azt a 4 alapelvet, amit, ha mindenki betartott volna, akkor semmiféle moderációra nem lett volna szükség soha. Nem ment a dolog. Grgly távozása feltette a „i”-re a pontot, akkor végigolvastam a biztpol elleni halálhörgéseket és rájöttem, hogy nincs miről beszélni tovább, eddig is nettó időpocsékolás volt az egész. Számomra van más út és egy csomó jobb elfoglaltságom is, mint a teljesen felesleges vergődés ott – ez a fórum pedig tökéletes arra, hogy hobbiként itt írogassak, mikor időm/kedvem engedi.
    A HTKA legjobb fórumai mostanra a Visszajelzések és javaslatok valamint a Bűnlajstrom, Schindler listája lett. Ezeket olvasom a legszívesebben.
    joker
    joker
    Tisztes
    Tisztes

    [BIZTPOL] Közép-/Kelet-Európa - Page 3 Empty Re: [BIZTPOL] Közép-/Kelet-Európa

    Témanyitás by joker 2017-09-19, 18:35

    Abban teljesen igazad van, hogy kár az időt és az energiaát a sok hülyére, trollra meg fizetett aktivistára pazarolni. Sajnos nagyon ellepték a helyet, és nem tudnak vagy nem akarnak mit kezdeni velük. Én szép lassan egy hónapja nem voltam bent, olvasni sem tudom, mert nem tudok kijelentkezni és bejelentkezve mindenholnnan ki vagyok vágva, mondjuk nem tragédia. A mesére azért kivéncsi vagyok, hogy mivel gyűjtöttem össze egy banra valót.
    avatar
    Montezuma
    Tiszthelyettes
    Tiszthelyettes

    [BIZTPOL] Közép-/Kelet-Európa - Page 3 Empty Re: [BIZTPOL] Közép-/Kelet-Európa

    Témanyitás by Montezuma 2017-09-19, 18:38

    "Trágár nyelvezet használata a Magyarország kantin topikban".
    Nabaszod..., trágárkodtál? Laughing
    joker
    joker
    Tisztes
    Tisztes

    [BIZTPOL] Közép-/Kelet-Európa - Page 3 Empty Re: [BIZTPOL] Közép-/Kelet-Európa

    Témanyitás by joker 2017-09-19, 18:45

    Montezuma írta:"Trágár nyelvezet használata a Magyarország kantin topikban".
    Nabaszod..., trágárkodtál? Laughing

    Valamelyik hiperérzékeny szerint biztosan, lehet belemásztam a safe space-ébe. De kitilthattak volna csak abból a topikból, vagy a kantin topikokból is, ahogy már mondtam nem tragédia, de vannak ott nálam méltóbbak is arra, hogy kibaszzák őket és még mindig ott vannak.
    avatar
    Montezuma
    Tiszthelyettes
    Tiszthelyettes

    [BIZTPOL] Közép-/Kelet-Európa - Page 3 Empty Re: [BIZTPOL] Közép-/Kelet-Európa

    Témanyitás by Montezuma 2017-09-19, 18:47

    A méltóság fokmérője nem az ottlét!

    Ajánlott tartalom

    [BIZTPOL] Közép-/Kelet-Európa - Page 3 Empty Re: [BIZTPOL] Közép-/Kelet-Európa

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: 2024-04-27, 07:05