[BIZTPOL] Közép-/Kelet-Európa - Page 4

Biztonság politikai fórum

A 2017.02.27.-ei VKontakte leállás után tőlünk függetlenül a fórum korábbi
multimédiás anyagainak jelentős része nem elérhető a korábbi linkeken.

[BIZTPOL] Közép-/Kelet-Európa

Share
nyugger
Webmaster
Webmaster

Re: [BIZTPOL] Közép-/Kelet-Európa

Témanyitás by nyugger on 2017-09-19, 19:37

joker írta:
Montezuma írta:"Trágár nyelvezet használata a Magyarország kantin topikban".
Nabaszod..., trágárkodtál? Laughing

Valamelyik hiperérzékeny szerint biztosan, lehet belemásztam a safe space-ébe. De kitilthattak volna csak abból a topikból, vagy a kantin topikokból is, ahogy már mondtam nem tragédia, de vannak ott nálam méltóbbak is arra, hogy kibaszzák őket és még mindig ott vannak.
Megnyugodhatsz, hogy ez itt nem fog előfordulni és ezt személyesen garantálom. Mellesleg egyáltalán nem vagyok a hiperérzékeny "jajj mondott egy csúnya szót most repül Banisztánba" moderáció híve (hallanátok engem élőben Very Happy) és szerintem sokkal fontosabb a szétspammelő topikokat szétverők kivágása, mint hogy valaki éppen káromkodott egy embereset. Tudom ez nem illik bele a "nemzetközi nagy fórumok minőségét hozzuk" kategóriába, de ez maradjon meg a mi problémánknak Very Happy
joker

Témanyitás by joker on 2017-09-19, 19:40

Szóval nem vagy PC meg genderszakos Very Happy Valahogy kiheverem .
Montezuma
Tisztes
Tisztes

Témanyitás by Montezuma on 2017-09-19, 20:17

nyugger írta:
joker írta:
Montezuma írta:"Trágár nyelvezet használata a Magyarország kantin topikban".
Nabaszod..., trágárkodtál? Laughing

Valamelyik hiperérzékeny szerint biztosan, lehet belemásztam a safe space-ébe. De kitilthattak volna csak abból a topikból, vagy a kantin topikokból is, ahogy már mondtam nem tragédia, de vannak ott nálam méltóbbak is arra, hogy kibaszzák őket és még mindig ott vannak.
Megnyugodhatsz, hogy ez itt nem fog előfordulni és ezt személyesen garantálom. Mellesleg egyáltalán nem vagyok a hiperérzékeny "jajj mondott egy csúnya szót most repül Banisztánba" moderáció híve (hallanátok engem élőben Very Happy) és szerintem sokkal fontosabb a szétspammelő topikokat szétverők kivágása, mint hogy valaki éppen káromkodott egy embereset. Tudom ez nem illik bele a "nemzetközi nagy fórumok minőségét hozzuk" kategóriába, de ez maradjon meg a mi problémánknak Very Happy
nyugger

Remélhetően túléljük majd csak valahogy, de ha valakinek honvágya van, nosza, sportszerűen bannoljuk magunkat havonta.
Majd beosztjuk forgószínpad szerűen, hogy mindenkinek jó legyen. Evil or Very Mad

Egyébként meg nem sokat szoktunk errefelé trágárkodni és ne játsszuk már a szendeszüzet, nem apáca zárdából jövünk vagy mifene, jól is néznénk ki.
A "nemzetközi nagy fórumok minőségét" meg hagyjuk már, a fele sem igaz mesedélután.
Boki.
Team
Team

Témanyitás by Boki. on 2017-09-22, 08:57

Klaus Iohannis román államfő lemondta októberre tervezett ukrajnai látogatását az új ukrán oktatási törvény elfogadása miatt, ami szerinte nem egyeztethető össze a “kölcsönös jóindulat” szellemével és drasztikusan korlátozza az Ukrajnában élő román közösség jogát az anyanyelvű oktatáshoz.

http://karpathir.com/2017/09/22/a-roman-allamfo-lemondta-ukrajnai-latogatasat/
Papajoe

Témanyitás by Papajoe on 2017-09-23, 23:17

joker írta:
Üdv Joker!

Ennek semmi akadálya, üdv a száműzetésben! Cool

Szia Montezuma!

Már ezért megéri idejárni, kár, hogy leléptél. Engem elküldtek átnevelőtáborba (de kitartok:), azt mondják csúnyán beszéltem, ha hüyeségeket beszéltem volna azt még talán díjaznák is. Ki érti ezt ...

No,téged is kidobtak?
Engem is kibannoltak 1 hónapra ugyanezért,pedig csak idézettel válaszoltam a jóembernek,mert valami ocsmány szavakkal illette Magyarországot,nem bírtam elmenni mellette,de Mack srác megoldotta. lol!
joker

Témanyitás by joker on 2017-09-24, 10:27

Igen, szinte egy hónapja. Nem tudom mit írtam, túlságosan már nem is érdekel, szép lassan letelik. De itt jól telt, igaz még nem pörög annyira, mint a másik fórum, viszont gyűlünk.
joker

Témanyitás by joker on 2017-09-28, 17:37

Románia további 36 db F-16-os beszerzését tervezi az amerikaiaktól.
http://uh.ro/orszagos/29166-tovabbi-f16-osokat-vesz-a-roman-hadsereg
Boki.
Team
Team

Témanyitás by Boki. on 2017-10-03, 07:44

Hat orosz vadászgép érkezik Oroszországból Szerbiába a napokban, az első két gép részei hétfőn érkeztek meg Belgrádba

http://www.napi.hu/nemzetkozi_gazdasag/migeket_ad_oroszorszag_szerbianak.648467.html
Boki.
Team
Team

Témanyitás by Boki. on 2017-10-03, 09:56

Boki. írta:Hat orosz vadászgép érkezik Oroszországból Szerbiába a napokban, az első két gép részei hétfőn érkeztek meg Belgrádba

http://www.napi.hu/nemzetkozi_gazdasag/migeket_ad_oroszorszag_szerbianak.648467.html

Egy An-124-100 szállította le az első két MiG-29-et Belgrádnak

Boki.
Team
Team

Témanyitás by Boki. on 2017-10-03, 17:01

Boki. írta:
Boki. írta:Hat orosz vadászgép érkezik Oroszországból Szerbiába a napokban, az első két gép részei hétfőn érkeztek meg Belgrádba

Egy An-124-100 szállította le az első két MiG-29-et Belgrádnak

Boki.
Team
Team

Témanyitás by Boki. on 2017-10-12, 21:15

Megérkezett ma Batajnyicára(Belgrád) az utolsó két MiG-29 is. Ezzel mind a 6 darab MiG-29 már Szerbiában.

HTKAzsolti

Témanyitás by HTKAzsolti on 2017-10-13, 20:26

A jó öreg "nagyvas" Very Happy! Gyönyörű ez a típus! Életemben ez volt az egyik legnagyobb élményem, mikor alacsonyan hangsebesség felett áthúzott felettem, felejthetetlen a mai napig!!!

Sponsored content

Témanyitás by Sponsored content

Pontos idő: 2017-10-23, 13:48